Vytápění bytů a rodinných domů

Inteligentní řešení SAMSUNG EHS (Eco Heating System) myslí na současnou situaci růstu cen energií i růstu emisí skleníkových plynů.  
Řešení  "vše v jednom"  -  teplovodní topení i klimatizace  -  je navrženo pro rodinné bydlení současnosti.       best rolex replica watches

Samsung EHS Eco Heating System 1

SAMSUNG EHS je založen na vysoce efektivní technologii tepelných čerpadel vzduch - voda a vzduch - vzduch k dosažení nejvyššího komfortu při nejnižších celoročních provozních nákladech. Tento ekonomický a ekologický systém spotřebovává podstatně méně energie než jiné systémy, a tím přináší úsporu provozních nákladů i snížení emisí CO2. Systém SAMSUNG EHS umožňuje různé technické varianty ohřevu a chlazení interiéru, jak pomocí vody, tak i vzduchu. Tím uspokojuje různorodé potřeby uživatelů během všech čtyř ročních období.

Řešení 1: SAMSUNG EHS TDM

Samsung EHS technologické schemaŠpičková technologie, která využívá systém tepelného čerpadla vzduch - vzduch i vzduch - voda. Celoroční komfort vnitřních prostor je zajištěn jak klimatizací vzduchu, tak i topením prostřednictvím teplovodního topení.

Řešení 2: SAMSUNG EHS Split

Moderní systém tepelního čerpadla vzduch - voda navržený pro topení s vysokou účinností. Zajišťuje příjemnou teplotu interiéru i při extrémně nízkých venkovních teplotách.

Řešení 3: SAMSUNG EHS Mono

Integrovaný systém tepelního čerpadla vzduch - voda, který v jednom zařízení obsahuje i komponenty okruhu topné vody. Zjednodušuje instalaci a šetří prostor. Není potřeba instalovat teplovodní jednotku a potrubí chladiva.

Samsung Smart HomeSAMSUNG Smart Home

Tento produkt podporuje koncept SAMSUNG SMART HOME. Funkci topení i chlazení je tak možné jednoduše ovládat prostřednictvím "chytrého" telefonu spolu s ostatním vybavením domácnosti.

NapišteNapište nám, pošlete odkaz

Máte dotaz, komentář? Potřebujete odbornou konzultaci?
Chcete si vyžádat nezávaznou nabídku?
Mohou být tyto stránky pro někoho užitečné?
Napište nám nebo pošlete odkaz Vašemu známému...  Více >>>Stáhněte si

Popis souboruTypVelikost
Katalog SAMSUNG EHS 2015 Adobe Acrobat 2 089,17Kb
Katalog SAMSUNG EHS 2014 Adobe Acrobat 5 125,23Kb
Stefan Engineering
Coral
Samsung

Přihlášení partnera

Zadejte přihlašovací údaje ke svému účtu a získejte přístup k partnerským materiálům.

1 2 3
 
 
Samsung

Přihlášení partnera

Zadejte přihlašovací údaje ke svému účtu a získejte přístup k partnerským materiálům.

Zapomenuté heslo
Jak se stát partnerem?

pujcka jedineho spolecnika poskytujici pujcky online sms pujcka 1000 kc valiuta nabizim pujcku pardubice ceska posta akce pujcka