Klimatizace bytů a rodinných domů

Řada klimatizací SAMSUNG FJM (Free Joint Multi) je sytém optimalizovaný pro byty, rodinné domy a menší budovy s potřebou klimatizování až pěti místností. Kombinuje vysokou účinnost a spolehlivost při prostorově úsporném řešení.        rolex replica watches

Samsung FJM

Samsung FJM indoor unitsŠiroký výběr interiérových jednotek

Unikátní moderní a nenápadný vzhled tichých vnitřních klimatizačních jednotek zaručuje uklidňující komfort klimatizovaných interiérů. K dispozici je široký výběr jednotek, které reflektují náročné požadavky uživatelů na architektonické dotváření interiéru:

    • "triangl" nástěnné jedotky

    • jednocestné kazetové jednotky do podhledu

    • čtyřcestné kazetové jednotky do podhledu

    • podparapetní jednotky

    • mezistropní kanálové jednotky

 

Samsung FJMPokročilá technologie venkovních jednotek

Technologie tepelného čerpadla vzduch - vzduch systému FJM kombinuje vysokou účinnost, tichý chod a splehlivost venkovních jednotek. Řízení výkonu invertorem se  sinusovou vlnou, dvojitý rotační BLDC kompresor, dvojitá zvuková izolace kompresoru - to jsou inovativní technologie použité ve venkovních jednotkách systému FJM. Výsledkem jsou minimální vibrace, plynulý a tichý provoz, spolehlivost a dlouhá životnost celého soustrojí.

 

 Jednoduchá instalace

Nízká váha, malé stavební nároky, snadné adresování vnitřních jednotek umožňuje rychlou, finančně nenáročnou instalaci. K jedné venkovní jednotce se připojuje až pět samostatně ovládaných vnitřních jednotek, bez potřeby instalovat na potrubí chladiva rozbočovače (tzv. refnety).

Stefan Engineering
Coral
Samsung

Přihlášení partnera

Zadejte přihlašovací údaje ke svému účtu a získejte přístup k partnerským materiálům.

1 2 3
 
 
Samsung

Přihlášení partnera

Zadejte přihlašovací údaje ke svému účtu a získejte přístup k partnerským materiálům.

Zapomenuté heslo
Jak se stát partnerem?

pujcka jedineho spolecnika poskytujici pujcky online sms pujcka 1000 kc valiuta nabizim pujcku pardubice ceska posta akce pujcka